Zpracování mezd

Nejen začínající podnikatele může trápit výčet pojmů, jako jsou povinné odvody, daně a pojištění, minimální a zaručená mzda, příplatky za víkendy a svátky, nemocenská a ošetřovné. Využijte našich znalostí i dlouholetých zkušeností v mzdovém účetnictví a souvisejících oblastech. Partea poskytuje jak kompletní outsourcing, kdy předáváte podklady a odebíráte hotové dokumenty s částkami, tak poradenství. Korektní vedení mzdové agendy by šlo přirovnat ke stavebnici, skládající se z mnoha dílků. Umíme se postarat o všechny z nich a společně vytvoříme hladce fungující celek:

MZDY

zejména pravidelný měsíční výpočet na základě dodané docházky zaměstnanců; výplatní pásky; bankovní příkazy na platby

ÚŘADY

přihlášení a odhlášení pracovníků u státních institucí; povinná měsíční hlášení; zastupování při kontrolách či kompletních auditech

UZÁVĚRKY

roční výkazy; zúčtování daně zaměstnancům, daňové slevy, bonusy; evidenční listy důchodového pojištění

STRATEGIE

rekapitulace a sumáře; reporting k provázání mezd s celkovým finančním řízením a personální politikou

Nabízíme férové ceny, které Vás příjemně překvapí. Přesný ceník je však individuální pro každého zákazníka, protože se odlišuje druh, rozsah a složitost agendy ke zpracování. Podle toho, co pro Vás bude nejvýhodnější, společně vybereme způsob stanovení ceny:

 

  • paušálně – transparentní cena za dohodnutý servis v daném časovém období
  • položkově – jasná částka za jednotlivé úkony
  • hodinovou sazbou – efektivní využití času například při konzultacích

Vybrané úspěchy Partea v oblasti mzdové agendy:

  1. Elektronizace účetnictví

    Postarali jsme se o elektronizaci mzdového účetnictví v organizaci, od vedení docházky až po online povinná podání vůči státním institucím.

  2. Komunikace s úřady

    Ulehčili jsme zákazníkovi od nutnosti komunikovat napřímo se správou sociálního zabezpečení, úřadem práce, finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami.

  3. Rozpočet firmyZapojili jsme se do tvorby rozpočtu firmy, a to díky našemu know-how nejen ve mzdové oblasti, ale také ve všeobecném finančním zabezpečení projektů.

O nás

Jsme tým profesionálů, kteří vám pomůžou se vším, co souvisí s účetnictvím, mzdami, daněmi a personalistikou. Nebaví nás ale „klasické” účetnictví, kdy účetní jen přebere podklady, zavede je do svého účetnictví a vy nevíte, co se s nimi děje. Pro nás jste partneři, kterým se snažíme maximálně pomoci. Své služby proto přizpůsobíme vašim potřebám. A protože je nás víc, dokážeme se navzájem zastoupit. Díky tomu jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete.