O nás

“Mzdových účetních je hodně. Většinou provádějí rutinní výpočty a vedení administrativy, bez skutečného zájmu o efektivní fungování Vašeho podnikání. My jsme naše služby pojali jako komplexní zabezpečení personální a mzdové oblasti.”
Petra Parmová

Petra Parmová

Jednatelka

 

Partea Vám exkluzivně přináší 3 výhody:

1) Zájem o každého klienta a příprava řešení na míru
Nekrčíme rameny nad individuálními problémy v oblasti personalistiky. Dokážeme pro Vás kromě mechanického papírování a zpracování mezd navrhnout konkrétní kroky, jak celou tuto oblast zlepšit. Může se jednat o sestavení plánu, jak si efektivně poradit s přesčasy zaměstnanců, vytvoření kompetenčního modelu, harmonogramu vzdělávání zaměstnanců, postupu pro empatický výběr nováčků apod. Máme zkušenosti z různých typů společností.
2) Praxe ve všech souvisejících činnostech
Kvalitní personalistiku nevnímáme jako samostatný, přísně ohraničený obor, ale jako součást širšího celku znalostí a dovedností. Máme zkušenosti s ekonomikou podniku, od mezd, přes rozpočty a plány, až po financování konkrétních projektů. Moderní práce s lidmi se prolíná také s obecnými zásadami managementu. Rovněž Vám nabízíme rozhled v informačních technologiích, tedy v nezbytných personálních, docházkových a účetních systémech.
3) Možnost trvalé spolupráce i nahodilých konzultací
U nás nejste vázáni trvalým předplatným služeb, poskytujeme i konzultace, a to včetně jednorázových. Za výhodnou cenu se můžete ujistit, zda vedení Vaší personální a mzdové agendy odpovídá aktuálním předpisům. V případě Vaší spokojenosti s provedeným posouzením je následně možné předat nám do správy opakující se činnosti, typicky zpracování mezd. Jsme zvyklí vést také veškerou administrativu, jako jsou pracovní smlouvy, dohody apod.

Kolik si účtujeme?

Nabízíme férové ceny, které Vás příjemně překvapí. Přesný ceník je však individuální pro každého zákazníka, protože se odlišuje druh, rozsah a složitost agendy ke zpracování. Podle toho, co pro Vás bude nejvýhodnější, společně vybereme způsob stanovení ceny:

 

  • paušálně – transparentní cena za dohodnutý servis v daném časovém období
  • položkově – jasná částka za jednotlivé úkony
  • hodinovou sazbou – efektivní využití času například při konzultacích

O nás

Partea nabízí vedení personální a mzdové agendy. Služby poskytuje všem fyzickým i právnickým osobám, včetně organizačních složek a příspěvkových organizací. Zabezpečuje nejen rutinní outsourcingové zpracování mezd a odvodů, jak je v oboru obvyklé, ale pokrývá veškerou personalistiku v celé její šíři, od HR administrativy až po kreativní práci s lidmi. Konkurenční výhodu představuje individuální zájem o každého klienta a schopnost vytvářet empatická řešení na míru. Samozřejmostí je možnost konzultací.