Poradenství

Pokud pro Vás není tím pravým řešením převedení veškeré personální a mzdové agendy na nás, můžete využít odborného poradenství. Poskytujeme konzultace v oblastech, které jsou pro každé podnikání klíčové, tedy k lidským zdrojům a všem souvisejícím problematikám. Mnoho našich klientů se potřebuje ujistit, že záležitosti kolem zaměstnanců, mezd a odvodů řeší v souladu s aktuálně platnou legislativou. Všichni oceňují fakt, že v rámci poradenství neposkytujeme jen obecné rady, ale přinášíme konkrétní doporučení, založená na individuálním poznání každého zákazníka.

Jednorázově, opakovaně, nebo pravidelně?

Prvním využitím poradenství se k ničemu nezavazujete, naše setkání může být i jednorázové. To je vhodné, pokud potřebujete základní zhodnocení Vašich personálních a mzdových procesů anebo když máte konkrétní dotazy. V případě Vaší spokojenosti je možné přejít k opakované spolupráci, či dokonce k pravidelným konzultacím a kompletnímu outsourcingu příslušných agend.

Co potřebujeme vědět o Vás?

Každou záležitost urychlíte, když budete mít připraveny složky relevantních dokumentů. Se všemi skutečnosti samozřejmě zacházíme diskrétně a v souladu s právními předpisy. Díky znalostem o Vaší situaci neradíme jen obecné fráze, ale nabízíme řešení, postupy a návrhy na míru.

Radí Vám

Ing. Petra Parmová

Osobní web | LinkedIn

O nás

Jsme tým profesionálů, kteří vám pomůžou se vším, co souvisí s účetnictvím, mzdami, daněmi a personalistikou. Nebaví nás ale „klasické” účetnictví, kdy účetní jen přebere podklady, zavede je do svého účetnictví a vy nevíte, co se s nimi děje. Pro nás jste partneři, kterým se snažíme maximálně pomoci. Své služby proto přizpůsobíme vašim potřebám. A protože je nás víc, dokážeme se navzájem zastoupit. Díky tomu jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete.